Quest Day

Jak połączyć wodę z ogniem?
O czym nie wolno zapomnieć w dobie transformacji cyfrowej.

Nowe technologie stały się naturalną częścią naszego życia, a cyfrowa rewolucja dynamicznie obejmuje coraz więcej obszarów biznesu - od komunikacji, przez organizację pracy, aż po skomplikowane procesy biznesowe. Proces transformacji jest nieunikniony i konieczny, ale wiele organizacji wciąż przyjmuje wobec niego pasywną postawę, nie dostrzegając szans i bagatelizując zagrożenia, jakie niesie cyfryzacja. Nasza rzeczywistość gwałtownie się zmienia. Chcąc pozostać konkurencyjnym, trzeba dostosować się do cyfrowej rzeczywistości. Każda współczesna organizacja musi poszukiwać innowacji, bo nowe technologie to szansa na rozwój, zwiększenie konkurencyjności oraz zysków. Ale transformacja cyfrowa to także ryzyko utraty klientów czy dotychczasowych źródeł dochodów, zagrożenia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa komunikacji i danych, a także konieczność zapewnienia zgodności z nowymi regulacjami. W erze cyfrowej nowoczesność i sprawność działania muszą łączyć się z efektywnością i bezpieczeństwem organizacji. Ale czy taki "mariaż" jest w ogóle możliwy? Czy można połączyć wodę z ogniem?

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Quest Day pod hasłem "Jak połączyć wodę z ogniem? O czym nie wolno zapomnieć w dobie transformacji cyfrowej."


Dla kogo:

Zapraszamy kadrę zarządzającą i managerów IT, a także specjalistów IT oraz osoby zainteresowane najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania IT. Spotkanie skierowane jest zarówno do klientów i partnerów Quest Dystrybucja, jak i wszystkich osób poszukujących nowych, funkcjonalnych i skutecznych rozwiązań informatycznych lub informacji o najnowszych trendach i technologiach w zarządzaniu IT. To konferencja dla przedstawicieli instytucji, administracji i biznesu, którzy nie są obojętni wobec szans i zagrożeń jakie niesie cyfrowa transformacja i pragną poznać innowacyjne technologie zmieniające rzeczywistość IT.

Tematyka konferencji:

Zakres tematyczny Quest Day 2019 to zagadnienia związane z najbardziej aktualnymi wyzwaniami i trendami związanymi z cyfrową transformacją. Przedstawimy nowe technologie i rozwiązania informatyczne z następujących dziedzin:

  • upraszczania i zautomatyzowania zarządzania środowiskami IT
  • automatyzacji powtarzających się procesów
  • zabezpieczenia kanałów komunikacji poprzez rekonstrukcje plików i wiadomości
  • bezpiecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • szybkiego tworzenia prototypów i aplikacji oraz kontroli nad ich wykorzystaniem

Prelegentami konferencji będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT oraz zaproszeni goście specjalni. Opowiedzą o swoich doświadczeniach z realizacji projektów informatycznych związanych z transformacją cyfrową, bezpieczeństwem oraz automatyzowaniem procesów.

Quest Day

Dlaczego warto wziąć udział
w Quest Day 2019:

  • To niepowtarzalna okazja zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi z dziedzin zarządzania IT, bezpieczeństwa, automatyzacji procesów.
  • To porcja konkretnej wiedzy - nasi prelegenci skupią się na praktycznych aspektach stosowania omawianych technologii i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem - pomogą też wybrać najlepsze działania i rozwiązania, które umożliwią zautomatyzowanie i kontrolę środowiska IT w organizacji.
  • To możliwość poznania case study najciekawszych projektów i wdrożeń zrealizowanych w największych przedsiębiorstwach i instytucjach i przekonania się o realnych korzyściach, jakie przyniosły.
  • To szansa skorzystania z doświadczeń najlepszych specjalistów zarządzania IT i zaproszonych gości specjalnych m.in. z firm Quest Software, One Identity, CA Technologies/Broadcom, Sasa Software, InfoBay oraz ApiOmat.
  • To okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z najlepszymi ekspertami IT oraz innymi uczestnikami konferencji.

Jeżeli chcesz poznać najnowsze trendy oraz innowacyjne technologie, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje cyfrowa transformacja lub poszukujesz rozwiązań, które umożliwią zapanowanie nad środowiskiem IT w Twojej organizacji i zapewnią jej skuteczną ochronę - weź udział w konferencji Quest Day!

Nie przegap tego wydarzenia i zarejestruj się już dziś!
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji

agenda


nagroda

Prelegenci

Paweł Żuchowski
Paweł Żuchowski

Wiceprezes, Quest Dystrybucja

Robert Głowacki
Robert Głowacki

Dyrektor Handlowy, Quest Dystrybucja

Mira Zwarycz
Mira Zwarycz

Business Development Management, Quest Dystrybucja

Michael Reiserer
Michael Reiserer

Michael Reiserer, ApiOmat

Yigal Mishal
Yigal Mishal

VP of Business Development, InfoBay

Maciej Kawula
Maciej Kawula

Product Manager, Quest Dystrybucja

Marcin Falkowski
Marcin Falkowski

Product Manager, Quest Dystrybucja

Frantisek Balogh
Frantisek Balogh

CA Technologies

Konferencja Quest Day, 29.05.2019 r.

Kontakt

Lokalizacja

Novotel Warszawa Airport, Ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa