2014-03-15

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest dystrybutorem i integratorem rozwiązań do zarządzania systemami IT w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze. Zapewnia także wsparcie w zakresie wdrożenia i wykorzystywania oferowanego oprogramowania. Spółka działa na polskim rynku oprogramowania narzędziowego od 2004 r., rozpoczynając działalność jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor produktów firmy Quest Software. Aktualnie jako przedstawiciel firm Quest, One Identity, CA Technologies / Broadcom, Sasa Software, InfoBay, Secret Double Octopus, Cymulate oraz Apiomat oferuje rozwiązania w zakresie zarządzania bazami danych i infrastrukturą Microsoft, monitorowania systemów, bezpieczeństwa informatycznego, zarządzania tożsamością i dostępem, automatyzacji procesów w zakresie operacji IT oraz zabezpieczania komunikacji.

Klientami Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest ponad tysiąc firm reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, m.in. finansowy, telekomunikacyjny, energetyczny, przemysłowy oraz instytucje rządowe. Realizując wymagania klientów firma współpracuje zarówno z dostawcami i producentami głównych platform systemowych, jak i największymi firmami integratorskimi.

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest Partnerem firm: Quest Software, One Identity, CA Technologies / Broadcom, Sasa Software, InfoBay, Secret Double Octopus, Cymulate oraz Apiomat w Polsce.