Termin: czwartek 21 luty 2019, godz. 9:00 – 11:00

Miejsce: Centrum Kompetencyjne Quest Dystrybucja, ul. Nabielaka 6, Warszawa

Prowadzący: Paweł Żuchowski Dyrektor Techniczny, Robert Głowacki Dyrektor Handlowy

 

Każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę „Czarodzieje broni”,  której autorzy Yaakov Katz i Amir Bohbot, wyjaśniają dlaczego Izrael przoduje w wyznaczaniu i wykorzystywaniu nowych technologii cybernetycznych.  

Przed dokonaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z Informacją w przedmiocie przetwarzania danych osobowych przez QUEST Dystrybucja sp. o.o.

Imię

Nazwisko

Adres email

Stanowisko

Firma

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QUEST Dystrybucja sp. z o.o., moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych w przyszłości, tj. po zakończeniu świadczenia usługi.
Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli pozostać z Panią/Panem w kontakcie po zakończeniu usługi i np. informować o aktualnych wydarzeniach, takich jak szkolenia czy konferencje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QUEST Dystrybucja sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli przesyłać Pani/Panu na podany adres mailowy ofertę handlową kierowaną do reprezentowanej przez Panią/Pana firmy

[recaptcha]

Uwaga - wszystkie zgody muszą zostać zaznaczone w celu rejestracji na wydarzenie