Quest

Globalny producent narzędzi informatycznych, który dostarcza oprogramowanie narzędziowe wspierające zarządzanie środowiskami IT, w tym aplikacjami i bazami danych, wirtualizacją, infrastrukturą Microsoft, a także zaawansowane systemy bezpieczeństwa informatycznego. Firma Quest z siedzibą w Aliso Viejo (Kalifornia, USA) powstała w 1987 r. Obecnie spółka posiada ponad 60 oddziałów w 23 krajach i zatrudnia około 4 tys. pracowników. Produkty Quest pomagają zarządzać i zabezpieczać dane, kontrolować środowiska hybrydowe, śledzić wszystkie urządzenia podłączone do sieci, zapewnić compliance i zarządzać tożsamością i dostępem w przedsiębiorstwie. Jak dotąd producentowi zaufało ponad 1000 firm w Polsce, a 130 000 na całym świecie (95% z listy Fortune 500, 90% z Global 1000).

 

One Identity

Firma powiązana ze spółką Quest, która od czerwca 2017 r. funkcjonuje jako niezależna i oddzielnie zarządzana organizacja. One Identity dostarcza innowacyjne produkty i usługi do zarządzania tożsamością i dostępem, kontami uprzywilejowanymi oraz Identity Governance. Na całym świecie rozwiązania One Identity są wykorzystywane przez ponad 7500 organizacji, zapewniając efektywne zarządzanie ok. 125 milionami kont użytkowników i bezpieczny dostęp do danych, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane.

 

CA

Globalny lider i dostawca rozwiązań z dziedziny zarządzania IT oraz automatyzacji procesów technologicznych, biznesowych i usług. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze wszystkich środowisk informatycznych – od mainframe’owych i rozproszonych, po wirtualne i chmurowe. Produkty i usługi firmy CA Technologies zapewniają informacje i kontrolę, których przedsiębiorstwa i działy IT potrzebują do sprawnego i efektywnego działania. Większość firm ze światowej listy Fortune 500 zarządza swoimi środowiskami IT za pomocą rozwiązań CA Technologies.

 

InfoBay

Spółka dostarcza rozwiązania do zabezpieczenia procesu przesyłania wrażliwych informacji w różnych kanałach komunikacji oraz do ochrony organizacji przed cyberzagrożeniami. Oferowana przez InfoBay korporacyjna platforma szyfrująca płynnie integruje się z wykorzystywanymi systemami bezpieczeństwa np. zapobiegającymi utracie danych (DLP), zabezpieczającymi przed złośliwym oprogramowaniem (anti-malware) czy usługą podpisu cyfrowego.

 

Sasa

Sasa Software to wiodący dostawca technologii Content Disarm & Reconstruction (CDR) i rozwiązań zapobiegających szkodliwemu oprogramowaniu. Wielokrotnie nagradzane i niezależnie przetestowane rozwiązania, zapewniają ochronę przedsiębiorstw na całym świecie, w tym organizacji rządowych, instytucji finansowych i służby zdrowia oraz w infrastrukturach krytycznych. Firma dostarcza zaawansowane produkty bezpieczeństwa cybernetycznego – Gate Scanner, które wykorzystując technologię CDR zapobiegają wyrafinowanym, nieznanym i często niewykrywalnym zagrożeniom, w tym APT i ransomware, przy zachowaniu pełnej widoczności, użyteczności i funkcjonalności plików.