2014-03-15

Quest Dystrybucja Sp. z o.o.  – Value Added Dystrybutor raz Partner Wsparcia Technicznego firmy Quest Software na terenie Polski.

Na polskim rynku oprogramowania narzędziowego jesteśmy obecni już od 2004 r. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor produktów firmy Quest Software, uznanego producenta i dostawcy rozwiązań informatycznych ułatwiających zarządzanie systemami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych oraz w chmurze. W wyniku przejęcia Quest Software przez firmę Dell we wrześniu 2012 r. pozostaliśmy dystrybutorem oprogramowania narzędziowego, oferując polskim klientom rozwiązania z szerokiej oferty Dell Software Group. W listopadzie 2016 r. Quest Software ponownie rozpoczęła działalność jako niezależna firma, kontynuując prawie 30-letnią tradycję w dostarczaniu najlepszych w swojej klasie rozwiązań do zarządzania systemami IT.

Do naszych zadań należy zarówno sprzedaż licencji i odnowy asysty technicznej, jak i zapewnienie wsparcia w zakresie implementacji i wykorzystania oferowanego oprogramowania.
Nabyte doświadczenia i wysoka jakość pracy zespołu wyspecjalizowanych inżynierów, certyfikowanych w zakresie produktów Quest Software pozwoliła nam uzyskać status Support Providing Partner.

Quest Dystrybucja jako jedyna firma w Polsce posiada status Support Providing Partner firmy Quest Software. Uprawnia nas on do świadczenia usługi asysty technicznej oprogramowania Quest Software, którą oferujemy polskim użytkownikom produktów zakupionych za pośrednictwem oficjalnego kanału sprzedaży firmy Quest Dystrybucja.

Zaufało nam już około tysiąca firm reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, m.in. finansowy, telekomunikacyjny, energetyczny, przemysłowy oraz instytucje rządowe.
Wykorzystując łącznie ponad milion licencji produktów Quest Software nasi klienci otrzymują od nas wsparcie w realizacji najważniejszych projektów informatycznych i biznesowych w takich obszarach, jak zarządzanie bazami danych i infrastrukturą Microsoft, monitorowanie środowisk i kluczowych aplikacji, bezpieczeństwo informatyczne i zrządzanie dostępem, ochrona danych oraz zarządzanie wirtualizacją.

W realizacji wymagań klientów na rynku polskim współpracujemy zarówno z dostawcami i producentami głównych platform systemowych, jak i największymi firmami integratorskimi.